water dispenser planners

Dyspenser BRITA w Twoim projekcie!

Planujesz dyspensery BRITA w swoim projekcie? Z przyjemnością wesprzemy Cię na etapie planowania i wdrażania.

 • Kompleksowe portfolio produktów w wysokiej jakości
 • Wsparcie BRITA we wszystkich fazach planowania
 • Specyfikacja techniczna i bezproblemowa instalacja

Partnerska współpraca!

Przy realizacji złożonych nowych projektach czy też remontach liczy się każdy szczegół. Jesteśmy profesjonalistami stawiającymi na jakość i detale dlatego doskonale to rozumiemy. W BRITA chcemy wesprzeć Cię jako niezawodny partner w wyposażaniu Twoich projektów w dyspensery do wody.

dispenser planner

Co nas wyróżnia?

 1. Szeroka gama urządzeń do wszelkiego rodzaju projektów budowlanych od biura, poprzez gastronomię, zakłady produkcyjne, aż po kliniki medyczne.
 2. Wsparcie we wszystkich fazach projektu, od pierwszych rozmów z klientem, poprzez instalację, aż do uruchomienia.
 3. Jasna dokumentacja techniczna: Dostęp do szczegółowej dokumentacji technicznej oraz rysunki 3D kompatybilne z Twoim oprogramowaniem.
 4. Najlepszy design: Elegancki wygląd naszych dystrybutorów podniesie estetykę Twojego kolejnego projektu architektonicznego. Nasze dyspensery łączą  nowoczesną stylistykę z wysokim poziomem funkcjonalności
 5. Produkt najwyższej jakości: Dzięki profesjonalnej produkcji z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy możesz liczyć na produkt wysokiej jakości, który Cię nie zawiedzie
 6. Funkcjonalność i łatwość użytkowania: Dzięki intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsom nasze produkty są przyjazne dla użytkownika, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i funkcjonalność.
 7. Bezpieczeństwo i higiena: Unikatowe funkcje HygienePlus i ThermalGate™ eliminują 99,99% bakterii i chronią przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi.

Portfolio dyspenserów do wody BRITA

Odpowiedni model do każdego projektu

brita water dispenser countertop

Nablatowy dyspenser do wody

Niewielkie urządzenia nablatowe, takie jak BRITA Top Compact, idealnie nadają się do montażu w zabudowie kuchennej, w biurze lub sali konferencyjnej. W zależności od zapotrzebowania BRITA dostarcza urządzenia o wydajności chłodzenia od 15 do 200 litrów schłodzonej wody na godzinę.

BRITA water dispenser built-in

Dyspensery ze zintegrowanym kranem

Dystrybutory wody pitnej BRITA Extra I-Tap i Extra C-Tap przyciągają wzrok swoją elegancką stylistyką i idealnie wpasowują się w projekty nowoczesnych biurowców. Są instalowane na blacie, aby zaoszczędzić miejsce. Technologia kryje się z zabudowie stając się niewidoczna dla użytkownika.

BRITA water dispenser Top 50/85 floorstanding

Dyspensery wolnostojące

Jako jednostka wolnostojąca systemy BRITA mogą być używane wszędzie, m.in. w korytarzach, pomieszczeniach socjalnych lub halach produkcyjnych. Wymagane jest tylko podłączenie do prądu i wody. Chłodziarka i butla z gazem CO2 są schowane w szafce stojącej.

brita dispenser canteen

Co ponadto nas wyróżnia?

 • Ponad 50 lat doświadczenia w optymalizacji wody pitnej, własne laboratorium sensoryczne i wysokiej jakości filtry do wody BRITA. W ten sposób zapewniamy doskonały smak wody.
 • Rozwiązanie 360o: BRITA dostarcza nie tylko dyspensery do wody o wysokiej jakości i świetnym wyglądzie, ale także kompletne rozwiązanie, a w ramach niego filtry BRITA opracowane specjalnie dla naszych dystrybutorów wody, wysokiej jakości butelki na wodę, praktyczne akcesoria, ale także serwis z własnymi technikami serwisowymi BRITA.
 • Bezpieczeństwo higieniczne dla najwyższym poziomie: innowacyjna 3-strefowa ochrona BRITA HygienePlus jest stosowana między innymi w sektorze opieki zdrowotnej. Rozwiązanie jest certyfikowane przez niezależne instytuty i spełnia najsurowsze kryteria dotyczące wody pitnej.

Klienci o nas

Pierre-Alexandre i Geraldine Pillet, założyciele Grupy Sowen.

logo sowen

Współpracujemy z BRITA od 4 lat i każda współpraca zakończyła się sukcesem, zawsze zyskując świetne opinie klientów. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu i funkcjonalności dyspensery do wody idealnie pasują do tworzonych przez nas przestrzeni. Dzięki BRITA dystrybutory wody nie muszą być ukryte, wręcz przeciwnie, oferują prawdziwą wartość dodaną!

Skontaktuj się z nami, uzyskaj dokumentację techniczną i wsparcie naszych ekspertów

* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Więcej informacji na temat ochrony danych.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje