Dyspenser BRITA w biurze

Dyspensery do wody. Nowoczesne źródła wody

  • Ponad 50 lat doświadczenia w dziedzinie filtracji. Dyspensery do wody klasy premium.
  • Wydajny i wygodny sposób na zapewnienie smacznej, bezpiecznej wody pitnej Twoim gościom i pracownikom.

Dyspensery, akcesoria i usługi. Poznaj nasze kompleksowe rozwiązanie

Dyspensery do wody BRITA to zrównoważony i oszczędny sposób na zapewnienie niegazowanej, schłodzonej, gazowanej lub gorącej wody w dowolnym miejscu, bez ograniczeń. Nasze eleganckie dystrybutory zapewniają doskonałą w smaku przefiltrowaną wodę pitnądla Twoich klinetów lub pracowników. Oferujemy najwyższej jakości kompleksową obsługę dzięki dedykowanemu zespołowi obsługi klienta i ogólnokrajowej sieci serwisowej, która wesprze Cię na wszystkich etapach – od wstępnych oględzin miejsca poprzez instalację i szkolenie, aż po konserwację i serwis.

BRITA Wasserspender Anwendungsgebiete

Dyspensery do wody. Obszary zastosowania

Zapewnij świeżą wodę pitną swoim pracownikom, gościom lub pacjentom. W szerokiej gamie naszych dyspenserów oraz akcesoriów odnajdziesz produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom i sprawdzi się w Twojej firmie.

Wasserspender kaufen oder mieten

Elastyczne opcje zakupu

Kupno, czy może wynajem na określony czas? Jest kilka opcji, więc z pewnością uda nam się znaleźć taką, która odpowie na Twoje potrzeby. Nasi doradcy chętnie przedstawią Ci zalety każdego z dostępnych rozwiązań.

Wasserspender mit heißem Wasser

Woda dostosowana do Twoich wymagań

Oferujemy wodę niegazowaną i  gazowaną, schłodzoną, w temperaturze otoczenia lub gorącą – a wszystko to z jednego dyspensera. Eliminujemy potrzebę stosowania jednorazowych butelek, lodówek i czajników.

BRITA VIVREAU Wasserspender Portfolio

Asortyment dyspenserów wody

BRITA oferuje pełną gamę dyspenserów do wody filtrowanej zasilanych z sieci wodociągowej, które dopasują się do Twojego otoczenia i potrzeb.  To Ty decydujesz, czy będzie to kompaktowy dyspenser nablatowy, wolnostojący, czy wysokowydajny system ze zintegrowanym kranem.

Wasserspender Flaschen

Butelki i akcesoria

BRITA oferuje szeroką gamę akcesoriów premium do dyspenserów. W tym wyjątkowe, stylowe, spersonalizowane butelki, tace do mycia, skrzynki i wkłady filtrujące.

Serwisant BRITA instalujący dyspenser do wody.

Usługa, na której można polegać

Doradztwo, instalacja, serwis. Dostarczamy kompleksową usługę najwyższej jakości. Dzięki naszemu ponad 50-letniemu doświadczeniu w dziedzinie filtracji wody i ogólnokrajowemu zasięgowi działania jesteśmy firmą, której możesz zaufać.

John Haskell, Facility Manager firmy Springer Nature

BRITA biura i przemysł springer nature

Decyzja co do wyboru dyspenserów BRITA miała zasadniczo związek z jakością całego systemu. A projekt był od początku do końca udany. Instalacja dyspenserów wody BRITA w firmie Springer Nature przebiegła bardzo dobrze. Cały proces przebiegł sprawnie: od instalacji do nowo powstałego programu serwisowego - idealne rozwiązanie dla naszej firmy.

Wiele firm, z różnych branż, już korzysta z dyspenserów do wody BRITA:

About you

alnatura

claas

hamburg airport

hella

miele

sana

ufa

warsteiner

Zapewnij pewne źródło nawodnienia w Twojej firmie, dzięki dyspenserom BRITA!
Wasserspender Kohlensäure

Dyspenser do wody z podłączeniem do sieci wodociągowej. Zalety:

Dystrybutory do wody BRITA są podłączane bezpośrednio do ujęcia wody wodociągowej. Dzięki temu dyspenser może stać się niewyczerpanym źródłem nawodnienia i orzeźwienia.

W przypadku butlowych dystrybutorów do wody mamy do czynienia z procesem długotrwałego przechowywania wody w butli, co wiąże się z procesem rozwoju bakterii w wodzie stojącej. W przypadku dyspenserów do wody podłączonych do ujęcia sieci, woda jest pobierana i filtrowana na bieżąco. Dzięki czemu każda szklanka wody gwarantuje bezpieczeństwo, smak i świeżość.

➧ Więcej na temat dyspenserów z podłączeniem do ujęcia wody

Dyspenser do wody BRITA Extra I-Tap, porcjowanie wody do butelki

Woda jest nudna? My tak nie uważamy!

Decydując się na skorzystanie z oferty dyspenserów do wody BRITA zdaj się na nasze ponad 50-cioletnie doświadczenie w dziedzinie optymalizacji wody. Woda nas nie nudzi i wiemy o niej naprawdę dużo.

Filtry BRITA udoskonalają wodę kranową poprzez usuwanie z niej substancji wpływającej na jej smak. BRITA ThermalGateTM – nasze własne rozwiązanie stanowiące barierę przed bakteriami i zarazkami gwarantuje higienę i bezpieczeństwo wody.

A w zależności od upodobań wybierz urządzenie, które serwuje wodę jaką lubić: gazowaną lub niegazowaną, zimną lub cieplejszą. Wybór należy do Ciebie.

➧ Więcej na temat rodzajów wody i jej smaku

Skontaktuj się z nami

* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje