Waitress draws water from Fill countertop.

Dyspensery do wody dla gastronomii i hoteli

 • Oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki wyeliminowaniu wody butelkowanej
 • Doskonała woda zimna, gorąca i gazowana, dostępna 24/7
 • Buduj swoją markę umieszczając logo na butelkach z wodą

Dyspenser do wody w Twoim hotelu lub restauracji?

Dzięki dystrybutorom do wody BRITA możesz zawsze zaoferować swoim gościom to, co najlepsze – w swoim hotelu, restauracji lub barze, centrum konferencyjnym czy strefie wellness. Ogranicz koszty i logistykę związane z kupnem wody butelkowanej i idź z duchem czasu. Zastąp butelki świeżo filtrowaną wodą z dyspensera BRITA Fill. Promuj swoją markę podając wodę w personalizowanych butelkach z logo Twojej firmy.

Table water system for the catering industry.

6 powodów. dla których warto wybrać dyspenser do wody w gastronomii i hotelarstwie

 1. Woda o doskonałym smaku. Zapewnij swoim gościom doskonałą w smaku filtrowaną wodę z dostępnymi opcjami wody gorącej, zimnej i gazowanej.
 2. Oszczędność kosztów. Oszczędzaj pieniądze, dzięki dystrybutorowi wody dla restauracji – ogranicz koszty związane z zakupem, transportem i przechowywaniem wody butelkowanej.
 3. Szybko dostępna przefiltrowana woda, której nigdy nie zabraknie. Nasze dystrybutory wydajnie dozują 120 litrów zimnej wody na godzinę.
 4. Wynajem lub zakup. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci zdecydować, która opcja płatności będzie najodpowiedniejsza. Dowiedz się więcej na naszej stronie dotyczącej wynajmu lub zakupu dystrybutora wody.
 5. Jakość i niezawodność. Nasze dyspensery do wody są produkowane w Europie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu możesz liczyć na produkt wysokiej jakości, który Cię nie zawiedzie.
 6. Postaw na ekologię. Wyeliminuj jednorazowe plastikowe butelki wody i skorzystaj z naszej technologii redukcji emisji CO2, tworząc przyjazne dla środowiska otoczenie w hotelu czy lokalu gastronomicznym.

Oto dlaczego to właśnie BRITA będzie Twoim najlepszym partnerem

Fill countertop water dispenser on counter.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny

Niezawodne, trwałe, wysokowydajne dyspensery do wody, czy też stylowe rozwiązania do zabudowy. BRITA oferuje odpowiednie rozwiązania dla różnego rodzaju zastosowań. A jeśli chcesz dopasować swój dyspenser do stylistyki wnętrza możemy to również zrobić przy pomocy nadruków na folii.

> Umów bezpłatną konsultację

Your own branded water.

Butelki i akcesoria

BRITA oferuje praktyczne akcesoria pozwalające elegancko i sprawnie serwować wodę: od szerokiej gamy wysokiej jakości szklanych butelek, które możesz spersonalizować za pomocą swojego logo lub własnego projektu, po kratki do mycia lub przechowywania butelek.

> Akcesoria do dyspenserów

Water is served from a BRITA bottle.

Serwis i konserwacja

Oferujemy szeroki wybór opcji serwisowych, dedykowaną obsługę klienta oraz ogólnokrajowy zespół inżynierów BRITA. Kompleksowa oferta usług premium jest zawsze dostępna, abyś mógł nieprzerwanie serwować wodę swoim klientom i pracownikom.

> Usługi i serwis BRITA

VIVREAU Fill RedDot Winner 2021

Nowa gwiazda dedykowana do gastronomii

Nasz dyspenser BRITA Fill, został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award w roku 2021. System od początku był projektowany z myślą o restauracjach, hotelach oraz centrach konferencyjnych:

 • Wysoka wydajność chłodzenia: dzięki wydajnej technologii chłodzienia nasz dystrybutor dostarcza do 120 litrów schłodzonej wody na godzinę. Bez konieczności wcześniejszego schładzania butelek.
 • Praktyczne napełnianie butelek: system umożliwia wstępnie zdefiniowane wielkości porcji oraz jednoczesne napełnianie dwóch butelek za naciśnięciem jednego przycisku. Inteligentna funkcja Smooth Finishing zapewnia napełnienie bez przelewania. Praktyczna funkcja Bottle Guards zapewnia, że butelki są łatwo i precyzyjnie umieszczane pod wylotami wody.
 • Różne warianty: BRITA FIll jest dostępny jako system nablatowy, jako jednostka wolnostojąca z szafką lub jako stylowe rozwiązanie do zabudowy. Dzięki różnym wariantom tacki ociekowej idealnie pasuje do blatu roboczego.

Dyspenser BRITA Fill

youtube_brita_fill

Dzięki wysokiej wydajności chłodzenia i praktycznym funkcjom nowy dystrybutor wody firmy BRITA jest idealny do napełniania butelek i zaspokajania potrzeb firm o dużym spożyciu wody.

Dzięki wysokiej wydajności chłodzenia i praktycznym funkcjom nowy dystrybutor wody firmy BRITA jest idealny do napełniania butelek i zaspokajania potrzeb firm o dużym spożyciu wody.

Wasserspender mit heißem Wasser

Elegancki i wielozadaniowy

Dyspenser BRITA Extra C-Tap to idealny dodatek do bufetu śniadaniowego, baru lub spa. Oferuje 5 rodzajów wody za naciśnięciem przycisku, w tym gorącą wodę do zaparzenia smacznej, aromatycznej herbaty.

Poproś o bezpłatną ofertę na nowy dyspenser do wody dla branży gastronomicznej

Telefon (22) 721 24 40

Nasi eksperci udzielą bezpłatnej porady i z przyjemnością przygotują wycenę.

Poproś o bezpłatną wycenę
Fill countertop

Oszczędzaj dzięki dyspenserom do wody BRITA

Stosowanie dyspenserów do wody BRITA zapewnia nie tylko idealną pod względem higienicznym wodę pitną, ale także korzyści ekonomiczne. W zależności od kosztów wody wodociągowej i urządzenia litr z dystrybutora wody BRITA kosztuje tylko kilkanaście groszy.

Dalsze oszczędności wynikają z eliminacji kosztów operacyjnych związanych z zakupem, przechowywaniem i chłodzeniem butelek i skrzynek z wodą butelkowaną. Jednocześnie zwalniana jest również przestrzeń w chłodni lub magazynie.

Cena zakupu zwraca się zwykle po dwóch latach. Alternatywnie istnieje również możliwość wypożyczenia dyspensera do wody. W cenę wynajmu jest wliczona usługa serwisowa świadczona przez nasz własny, ogólnopolski zespół serwisowy BRITA.

> Zamów teraz bezpłatną kalkulację rentowości dla Twojej firmy gastronomicznej.

Twist Bottle in Restaurant

Dobre dla Twojego biznesu i dla środowiska

Działania na rzecz ochrony środowiska zyskują na znaczeniu wśród coraz większej ilości osób. Rosnąca świadomość ekologiczna przejawia się w naszym zainteresowaniu zdrowym odżywianiem czy też używaniem lokalnych lub ekologicznych produktów. Serwując wodę własnej marki, ze swojego dyspensera do wody, możesz zadziwić swoich gości i dać wyraźny dowód swojego wsparcia dla środowiska naturalnego.

Transport wody butelkowanej, ale także stały wzrost produkcji i sprzedaży nowych jednorazowych butelek, powoduje dużą emisję CO2 i odpady, których można łatwo uniknąć dzięki zastosowaniu dyspensera do wody.

W firmie BRITA zwracamy szczególną uwagę na wpływ naszej działalności biznesowej na środowisko, m.in. stosując zieloną energię elektryczną i unikając odpadów opakowaniowych.

Lounge bottles on bar counter.

Butelki i akcesoria

Jemy i pijemy oczami. Dzięki dyspenserom do wody BRITA serwujesz wodę wyśmienitej jakości. Aby efekty był pełen zadbaj o detale i podaj ją w wyjątkowych butelkach!

Aby stworzyć własną markę wody i zademonstrować jej dobrą jakość, dajemy Ci do dyspozycji szeroki wybór wysokiej jakości designerskich butelek wykonanych ze szkła. Elegancka, mała lub duża butelka opatrzona logo Twojej firmy zrobi pozytywne wrażenie na Twoich gościach. Zwłaszcza w branży hotelarskiej butelki do wody idealnie sprawdzają się organizowanych konferencjach i cateringu, przy bufecie śniadaniowym, w strefie wellness lub gdy woda serwowana jest do pokoju.

Do transportu i mycia butelek firma BRITA oferuje odpowiednie skrzynki transportowe i standardowe kratki do ich umieszczania w zmywarkach do naczyń.

> Więcej o akcesoriach

Bartender mixing cocktail with Lounge bottle.

Dużo więcej niż szklanka wody

Szklanka wody jest nieodłącznym elementem podczas jedzenia, picia wina lub kawy. Ale woda może oznaczać wiele więcej, a z marką BRITA staje się przyjemnością. Przywiązujemy szczególną wagę do optymalizacji smaku wody i dlatego stworzyliśmy własne laboratorium sensoryczne, w którym nasza sommelierka Birgit Kohler wraz z zespołem bada pełną gamę niuansów smakowych w wodzie.

Woda to podstawa wielu pysznych drinków i napojów orzeźwiających. Szczególnie w barach, kawiarniach i restauracjach istnieje stałe zapotrzebowanie na wodę jako dodatek do potraw lub jako składnik napojów i drinków. Fakt, że butelka wody mineralnej nie musi już być używana za każdym razem gdy dodajemy wodę do napoju, jest praktyczną i ekonomiczną zaletą dystrybutorów wody BRITA, które dostarczają zarówno wodę niegazowaną, jak i gazowaną.

Oprócz domowej lemoniady, wód smakowych i wodnych koktajli istnieje wiele więcej modnych, smacznych i ciekawych napojów, które mogą wzbogacić nasze codzienne menu.

Referencje od naszych klientów

Peggy Scheiding, Asystentka ds. zarządzania w Hofgut Georgenthal

Hofgut_Georgenthal_Logo

Nasi goście są entuzjastycznie nastawieni do naszej nowej wody "Georgenthaler". Obniżyliśmy koszty związane z zakupem wody o jedną trzecią. Dyspenser do wody BRITA VIVREAU zwrócił się bardzo szybko. Zespół Food & Beverage bardzo szybko nauczył się go używać i błyskawicznie włączył do codziennego serwisu.

Wiele firm z branży gastronomicznej już korzysta z dyspenserów do wody BRITA:

HGK

logo_hotelkompetenzzentrum_706x706

Logo-greentable

Logo_Accor

Sticky Fingers

spreespeicher

Hofgut_Georgenthal_Logo

Logo Progros

Sea Cloud

Chętnie przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb i dopasujemy do nich ofertę produktową:

* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Więcej informacji na temat ochrony danych.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje