Water dispensers in the industry

Sieciowe dyspensery do wody dla zakładów produkcyjnych

 • Wytrzymałe i solidne dystrybutory wody, które sprawdzą się w trudnych warunkach
 • Wysokiej jakości filtrowana woda dla pracowników, dostępna przez całą dobę
 • Ogólnokrajowy serwis i obsługa klienta

Świeża woda zawsze, kiedy jej potrzebujesz

Wydajność i efektywne zarządzanie, ale także zrównoważony rozwój, stają się coraz ważniejsze w firmach produkcyjnych. Obejmuje to również stworzenie optymalnego środowiska pracy i dbanie o satysfakcję pracowników. Korzystanie z dyspenserów BRITA do zaopatrywania zespołu w wodę może się do tego przyczynić. Rozwiązanie przyniesie również wiele korzyści, zarówno ekologicznych jak i oszczędności. Sprawdź co możemy zaoferować Twojemu przedsiębiorstwu.

water dispenser production site

5 korzyści dla których warto wybrać dyspenser do wody BRITA

 1. Jakość i solidna konstrukcja. Zaprojektowane w Niemczech dystrybutory wody przeznaczone do fabryk są produkowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możesz liczyć na niezawodny produkt wysokiej jakości, który Cię nie zawiedzie.
 2. Smaczna i bezpieczna. Nieograniczona ilość wysokiej jakości wody, taką jaką lubi Twój pracownik: gazowaną, niegazowaną, schłodzoną lub w temperaturze pokojowej. Dla zapracowanego personelu to gwarant zachowania wysokiej koncentracji i ich zdrowia, dzięki gwarancji bezpieczeństwa higienicznego BRITA.
 3. Oszczędność kosztów i czasu. Oszczędzaj pieniądze związane z zakupem wody butelkowanej, przestrzeń do przechowywania wody dla pracowników oraz czas poświęcony na zapewnienie ciągłości dostaw wody.
 4. Krótszy czas przestoju: Dystrybutory wody dla zakładów produkcyjnych eliminują konieczność opuszczania zakładu przez pracowników w celu uzyskania dostępu do zimnej wody pitnej.
 5. Wynajem lub zakup: Nasz doświadczony zespół pomoże Ci zdecydować, która opcja płatności będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza i zapewni Ci elastyczność finansową. Dowiedz się więcej na naszej stronie dotyczącej wynajmu lub zakupu dystrybutora wody.

Dlatego jesteśmy właściwym partnerem w obszarze zaopatrzenia w wodę pitną

Dyspenser Top Pro stojący na hali produkcyjnej

Oferta na miarę

W zależności od liczby osób i miejsca instalacji, zespół BRITA zaproponuje odpowiedni dyspenser do wody. Od małego kompaktowego urządzenia po wysokowydajny system. Dzięki indywidualnej analizie Twoich potrzeb wspólnie znajdziemy odpowiedni model.

The innovative BRITA HygienePlus solution.

Bezpieczeństwo i higiena

Sprawdzona filtracja BRITA i innowacyjne rozwiązania, takie jak BRITA ThermalGate i BRITA HygienePlus, zapewniają dobry smak i bezpieczeństwo higieniczne. Z tego powodu dyspensery do wody BRITA są od wielu lat z powodzeniem stosowane również w szpitalach. Skuteczność naszych rozwiązań została potwierdzona przez niezależne instytuty badawcze.

Serwis BRITA

Sprawny serwis

Dzięki własnemu, kompleksowemu zespołowi serwisowemu możemy szybko służyć Ci pomocą. Od pierwszych konsultacji, przez instalację, po konserwację i serwis, jesteśmy blisko i gwarantujemy stałą dostępność zaopatrzenia w wodę pitną.

Pracownik na linii montażowej dyspenserów do wody BRITA

Dedykowane rozwiązania dla zakładów produkcyjnych.

Zakłady produkcyjne są tak różnorodne, jak wytwarzane przez nie produkty. Znamy stojące przed nimi wyzwania z własnego doświadczenia jako producenta filtrów do wody i dyspenserów do wody. Firma BRITA opracowała własne funkcje produktów, które są odpowiedzią na szczególne wymagania firm z branży produkcyjnej. Należą do nich:

 • Solidne, stabilne urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, odpowiednie również do pomieszczeń o dużym zapyleniu.
 • Przyciski mechaniczne do obsługi dyspenserów w rękawiczkach.
 • Bezodpryskowe butelki do picia w miejscach, gdzie szkło nie jest dozwolone. Na życzenie mogą być oznakowane logotypem Twojej firmy.

Posiadamy również odpowiednie oferty na wyposażenie innych pomieszczeń w Twojej firmie, takich jak biura, stołówki czy kuchnie.

Nie jesteś jeszcze pewien, który dyspenser do wody wybrać?

Kontakt: (22) 721 24 40

Z chęcią udzielimy Ci doradzimy i przedstawimy naszą ofertę.

Poproś o bezpłatną ofertę
BRITA HygienePlus

Dobry smak, higiena i bezpieczeństwo

Picie wody sprzyja zdrowiu i wydajności pracowników. W przypadku wody smak i higiena mają kluczowe znaczenie.

BRITA jest ekspertem w optymalizacji jakości wody pitnej z własnym działem badawczo-rozwojowym, laboratorium sensorycznym i produkcją. Nasze innowacyjne rozwiązanie BRITA HygienePlus apewnia dobry smak i niezawodną higienę wody dzięki trzem skutecznym elementom.

Filtry do wody BRITA zamontowane w dyspenserze do wody usuwają z wody pitnej substancje wpływające negatywnie na smak, cząsteczki zanieczyszczeń mechanicznych i bakterie. Zwłaszcza w budynkach fabrycznych ze starszą instalacją zapewnia to wodzie pitnej pożądane bezpieczeństwo. Skuteczna filtracja niechcianych zanieczyszczeń pozwala na zachowanie w wodzie minerałów.

Recykling

W kierunku zrównoważonej produkcji z dyspenserami do wody

Zrównoważony rozwój odgrywa coraz większą rolę w produkcji. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że ochrona środowiska i efektywność kosztowa nie zawsze są ze sobą sprzeczne.

Dzięki dystrybutorom do wody, BRITA oferuje łatwy do wdrożenia, a jednocześnie oszczędny sposób na obniżenie śladu węglowego Twojej firmy poprzez unikanie odpadów i zmniejszenie emisji CO2 aż o 86%. Używając dyspensera do wody z podłączeniem do sieci wodociągowej, firma zatrudniająca 200 pracowników może zaoszczędzić około tony odpadów z tworzyw sztucznych rocznie.

Sama BRITA jest również zaangażowana w ochronę klimatu, np. poprzez promowanie inicjatyw na rzecz ochrony środowiska i energooszczędnego projektowania procesów własnej produkcji.

Więcej o zrównoważonym rozwoju, dzięki dyspenserom do wody BRITA

BRITA Wasserflaschen mit Ihrem Firmenlogo.

Ekonomiczne rozwiązanie

Dyspensery do wody są nie tylko bardziej ekologicznie niż kupowana woda butelkowana lub woda w galonach, ale także bardziej ekonomiczne, jeżeli chodzi o cenę wody za litr. Za niewielkie pieniądze, w przeliczeniu na głowę pracownika rocznie, możesz zapewnić swojemu zespołowi nieograniczoną ilość świeżej i zdrowej wody pitnej, gazowanej lub niegazowanej. To inwestycja w satysfakcję, zdolność koncentracji i zdrowie Twoich pracowników, która procentuje unikaniem przez nich błędów, czy też mniejszą liczbą zwolnień chorobowych.

Dokonując zakupu, decydujesz, czy chcesz kupić czy wynająć dyspenser do wody. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie możliwości finansowania zakupu lub wynajmu urządzenia.

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wiele firm korzysta już z zalet, jakie oferują dyspensery do wody BRITA. Przejdź na zrównoważone i ekonomiczne zaopatrzenie w wodę pitną już teraz.

claas

miele

Sto

warsteiner

hella

Godelmann

Kemmlit

Schramberg

Wago_Logo_706x706px_72dpi

Chętnie przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb i dopasujemy do nich ofertę produktową:

* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Więcej informacji na temat ochrony danych.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje