Water dispenser in the hospital

Dystrybutory wody dla placówek ochrony zdrowia

 • Dystrybutory gwarantujące higienę i bezpieczeństwo
 • Stały dostęp do wody zapewniający odpowiedni poziom nawodnienia
 • Wysokiej jakości przefiltrowana woda dla personelu i pacjentów

Dystrybutor wody BRITA dla branży medycznej

Woda w klinikach i przychodniach musi spełniać wyjątkowo surowe normy. BRITA HygienePlus, gwarantuje wodę bezpieczną pod względem sanitarnym. Ponadto dyspensery do wody BRITA zapewniają pacjentom, gościom i pracownikom smaczną wodę za naciśnięciem jednego przycisku. Dowiedz się, jakie jeszcze korzyści niosą ze sobą dyspensery do wody.

Water dispenser in the hospital

5 korzyści posiadania dyspensera BRITA

 1. Bezpieczeństwo i higiena to priorytet: nasza technologia utrzymania higieny eliminuje 99,99% bakterii i chroni przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi.
 2. Dbałość o pacjenta: dyspenser do wody jest przejawem świadomej troski o pacjentów, a szczególnie osoby chore wymagające stałego nawodnienia.
 3. Wygodne i łatwe w użyciu: nasze dyspensery są intuicyjne, łatwe w obsłudze i mogą być dogodnie rozmieszczone w różnych miejscach placówki.
 4. Jakość i niezawodność: wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów – możesz liczyć na produkt najwyższej jakości, który Cię nie zawiedzie.
 5. Oszczędność czasu i pracy: dyspensery to oszczędność czasu i nakładu pracy związanego z zapewnieniem wody pitnej w placówce zdrowia

Dlaczego warto wybrać dyspenser do wody BRITA?

HygienePlus

Wysoki standard higieniczny

Rozwiązanie BRITA HygienePlus zostało opracowane specjalnie dla szpitali i przetestowane przez niezależne instytuty. Woda z dyspenserów BRITA z rozwiązaniem BRITA HygienePlus spełnia surowe wymogi dotyczące wody pitnej i gwarantuje zawsze optymalną higienę. Dodatkowo filtry do wody BRITA zapewniają doskonały smak wody.

Doctor drinking.

Kompleksowe rozwiązanie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w segmencie szpitalnym znamy potrzeby branży medycznej. Dzięki certyfikowanym systemom i odpowiednim akcesoriom nasze rozwiązania 360° oferują szereg zalet w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi oraz konwencjonalną metodą kupowania wody w plastikowych butelkach.

> Skontaktuj się z naszym ekspertem i dobierz najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej placówki

Technik BRITA serwisujący dyspenser do wody

Niezawodny serwis

Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi serwisowemu możesz liczyć na niezawodną obsługę wyszkolonych specjalistów i krótkie czasy reakcji. W ten sposób nasze dystrybutory wody gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa dostaw świeżej wody pitnej przez całą dobę.

BRITA HygienePlus

Bezpieczeństwo i higiena szpitalnych dystrybutorów wody

Funkcja BRITA HygienePlus zapewnia maksymalne bezpieczeństwo higieniczne w każdym dyspenserze do wody BRITA. Dzięki trzem skutecznym elementom działa niezwykle skutecznie przeciwko bakteriom i zatrzymuje 99,9999% wszystkich zarazków.

 1. Filtr na wejściu składa się z filtra wstępnego (włókniny), filtra z węglem aktywnym i membrany mikrofiltracyjnej. Zatrzymuje bakterie, szkodliwe substancje, zmętnienie i metale. Węgiel aktywny usuwa zanieczyszczenia wpływające negatywnie na smak i zapach wody.
 2. Filtr CLARITY Safe X3 z podwójną membraną zatrzymuje potencjalnie obecne w wodzie bakterie bezpośrednio przed wylotem wody.
 3. Funkcja dezynfekcji termicznej BRITA ThermalGate™ podgrzewa wylot kranu co 90 minut do ponad 120oC niezależnie od częstotliwości użytkowania (24/7). Zapobiega to skażeniu wstecznemu przez czynniki zewnętrzne, takie jak dotyk, kichanie, kaszel itp. Proces stałej dezynfekcji pozostaje niezauważony przez użytkownika.

Jak działa funkcja BRITA HygienePlus

Opracowana przez BRITA funkcja 3-strefowej ochrony BRITA HygienePlus gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo higieniczne. Zobacz jak to działa.

Video BRITA HygienePlus
Man in wheelchair uses Easy Access Panel

Różni użytkownicy, różne potrzeby

Dyspensery podłączone do instalacji wodnej są niewyczerpanym źródłem wody pitnej. O wyborze możliwie najbardziej efektywnego rozwiązania decyduje liczba użytkowników i ich zwyczaje związane z piciem. BRITA oferuje dystrybutory wody o różnych wydajnościach do poczekalni, klinik  lub gabinetów. Urządzenie pozwala na dostarczenie użytkownikom różnego rodzaju wody: schłodzonej lub w temperaturze pokojowej, niegazowanej lub gazowanej. Dostępne są również dystrybutory z wodą gorącą.

Dyspensery do wody są obsługiwane intuicyjnie za pomocą symboli na wyświetlaczu lub przycisków. Z myślą o osobach o ograniczonej sprawności ruchowej dyspensery można wyposażyć w panel łatwego dostępu (Easy Access Panel), który pozwala obsłużyć dyspenser z poziomu osoby na wózku inwalidzkim.

Akcesoria

Rozwiązanie 360°

Dzięki wielu przydatnym akcesoriom BRITA zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy. Należą do nich m.in.:

 • Butelki do picia, szczególnie przydatne w klinikach, takie jak opatentowana butelka 7-dniowa lub plastikowe butelki wielokrotnego użytku bez BPA.
 • Środki chemiczne do mycia i pielęgnacji: do higienicznego i dokładnego czyszczenia i pielęgnacji butelek oraz dyspenserów.
 • W 100% biodegradowalne kubki jednorazowe użytku (PLA) świetnie sprawdzające się w poczekalni.
 • Kratki do przechowywania oraz mycia butelek w zmywarkach -  przeznaczone do wszystkich popularnych zmywarek do mycia naczyń.
BRITA Water bottles

Rentowność i finansowanie

Z ekonomicznego punktu widzenia wszystko przemawia za przestawieniem zaopatrzenia w wodę pitną na dyspensery do wody BRITA podłączone bezpośrednio do instalacji wodnej.

 • Redukcja kosztów: w porównaniu do wody butelkowanej lub wody w butelkach galonowych woda z kranu jest znacznie tańsza
 • Oszczędzaj czas i wysiłek: zakupy napojów i logistyka zostają wyeliminowane, oszczędzamy również przestrzeń magazynową
 • Wypożycz lub kup system z pełną obsługą serwisową: wybieraj spośród różnych opcji finansowania
 • W ramach naszych konsultacji z przyjemnością przygotujemy dla Państwa kalkulację ekonomiczną. Możliwy jest również bezpłatny okres próbny

BRITA od wielu lat współpracuje z branżą medyczną, dyspensery do wody są używane m.in. w placówkach tych firm:

sana

Convivo

Schön Klinik

AWO

DRK Hanau

Klinikum Kulmbach

Lerch

Medagent

Rottweil

Chętnie przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb i dopasujemy do nich ofertę produktową:

* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Więcej informacji na temat ochrony danych.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje