BRITA kariera mężczyzna kobieta rozmowa biuro

Kariera w BRITA

Innowacyjne miejsce pracy.

BRITA kariera siedziba widok z przodu

Dlaczego warto pracować w BRITA?

BRITA zawdzięcza swój sukces niestrudzonemu oddaniu, pasji i talentom naszych pracowników. To właśnie oni sprawiają, że BRITA jest wiodącą firmą w branży technologii filtrowania wody.

BRITA kariera kobieta uśmiecha się w biurze

Z doświadczeniem

Zrób kolejny krok

Jesteś profesjonalistą z technicznym lub handlowym doświadczeniem? A może jesteś inżynierem lub menedżerem z doświadczeniem w handlu, który szuka pracy na bardziej odpowiedzialnym stanowisku? Bez względu na przygotowanie zawodowe BRITA oferuje wiele atrakcyjnych stanowisk w inspirującym miejscu pracy. Z wieloma szansami na rozwój w ramach naszej globalnej firmy.

Jako innowator i architekt naszej branży, BRITA nieustannie poszukuje doświadczonych profesjonalistów i menedżerów, którzy chcą rozwijać naszą firmę i wspierać jej dalsze sukcesy. Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, który potrafi wykorzystać i poszerzać swój know-how od pierwszego dnia. Pomożemy Ci szybko zorientować się w naszej działalności poprzez wiele funkcyjnych i korporacyjnych programów wdrożeniowych. Zdobywając wiedzę na temat najważniejszych spraw, zagadnień i obszarów, dowiesz się, na czym wszystko u nas polega. Możesz przejąć pełną odpowiedzialność od samego początku, a nawet podjąć się realizacji zadań kierowniczych, jeżeli zechcesz.

BRITA kariera młody mężczyzna w biurze notatki

Absolwenci i młodzi profesjonaliści

Rozpocznij swoją karierę zawodową z nami

Zmotywowanym absolwentom i młodym profesjonalistom z maksymalnie trzyletnim doświadczeniem zawodowym BRITA oferuje niezwykle interesującą i perspektywiczną pracę. Jeżeli lubisz pracować w zespole i jesteś gotowy na wzięcie odpowiedzialności, w BRITA na pewno nie zabraknie dla Ciebie atrakcyjnych zadań.

Już od początku możesz skorzystać z inspirującego miejsca pracy i dostosowanych do Twoich potrzeb szans na rozwój. Dzięki temu możesz rozwijać się i podejmować odpowiedzialne zadania od pierwszych chwil spędzonych w firmie. Rozpoczynając swoją przygodę zawodową w BRITA, błyskawicznie poznasz naszą globalną działalność i szybko dowiesz się, co jest ważne w codziennej pracy. Ponadto będziesz mógł skorzystać ze współpracy z innymi pracownikami i konstruktywnych informacji zwrotnych.

BRITA kariera młoda kobieta uśmiecha się

Studenci

Odkryj nowe perspektywy

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku warto brać sprawy w swoje ręce, jeśli chodzi o przygotowanie się do pracy zawodowej. Zdobywając praktyczne doświadczenie i wykorzystując swoje talenty do podejmowania prawdziwych wyzwań, możesz wyróżnić się z tłumu i przyspieszyć realizację marzeń zawodowych.

Nasze Programy Talentów Przyszłości zostały przygotowane specjalnie z myślą o tym, aby Ci to ułatwić. Dzięki nim możesz wykorzystać wiedzę w wymagających sytuacjach w prawdziwej pracy, jednocześnie zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności pod okiem oddanych mentorów.

Dołącz do nas i wykorzystaj swoje talenty, odkrywając różne ścieżki kariery. Oprócz bliższego poznania naszej kultury pracy możesz także rozwinąć sieć kontaktów, które ułatwią Ci realizację celów zawodowych.

BRITA kariera młody starszy ludzie rozmowa biurko

Uczniowie

Czas na odkrycia

Co się stanie, kiedy skończysz szkołę? BRITA z przyjemnością pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Oferujemy szeroką gamę praktyk i szkoleń dla uczniów.

Wymarzonej pracy nie znajdziesz na placu zabaw, ale możesz ją odkryć podczas praktyk w BRITA. Oferujemy wiele możliwości, abyś mógł zobaczyć, co słychać w świecie pracowników. Poznaj specyfikę różnych działów i przekonaj się osobiście, czym się one zajmują. Dowiedz się od pracowników i mentorów, dlaczego praca w BRITA jest ekscytująca i ciekawa. Zapytaj ich bezpośrednio, dlaczego zdecydowali się dołączyć do naszego zespołu. Podczas praktyk doświadczeni pracownicy będą służyć Ci wskazówkami i opowiedzą o tym, jakim pracodawcą jest BRITA. Z radością podzielą się także z Tobą swoimi sugestiami, aby lepiej przygotować Cię do wybranego zawodu.

Dlaczego warto pracować w BRITA?

Certyfikat Great Place to Work BRITA Polska

Certyfikat Great Place to Work - 2023

Wyróżnienie kultury organizacyjnej BRITA Polska przez Great Place to Work ® Polska

BRITA wizja investors in people złoto

Investors in people

Motywujemy pracowników do osiągania sukcesów

BRITA wizja zwycięzca nagrody reddot award

Red Dot Design Award

BRITA Fun – zwycięzca w konkursie na najlepszy dzbanek filtrujący 2016

BRITA kariera nagroda najlepsza fabryka

Best Factory Awards

Uznanie dla naszych praktyk produkcyjnych

Głosy pracowników

Stefanie Menke, dyrektor zespołu ds. usług HR w BRITA SE

BRITA kariera Stefanie Menke dyrektor zespołu HR

Patrząc z perspektywy czasu, cieszę się, że odbyłam praktyki właśnie tutaj. Już w pierwszych tygodniach poczułam, że pracownicy traktowani tu są priorytetowo, jak podstawa sukcesu firmy. Wygenerowane zyski BRITA inwestuje w rozwój, ludzi i przyszłość. Nie często można doświadczyć tego typu swobody.

Najważniejsze fakty i liczby BRITA

ikona BRITA pracownicy Niemcy

1.221

Pracownicy w Niemczech (2022)

ikona BRITA pracownicy

2.262

Pracownicy na świecie (2022)

ikona BRITA spółki zależne

30

Krajowe i międzynarodowe file i oddziały

ikona BRITA kraje

70

Kraje, w których BRITA prowadzi działalność

ikona BRITA zakłady produkcyjne

5

Zakłady produkcyjne: Niemcy, Wielka Brytania, Włochy i Chiny