brita water dispenser sparkling water

Zimna, gorąca, gazowana lub niegazowana. Woda jaką lubisz!

  • Różne rodzaje wody - dostosowane do Twoich preferencji
  • Dowolny poziom gazowania i temperatura wody
  • Smaczna i bezpieczna woda dzięki filtracji BRITA

Schłodzona, czy w temperaturze pokojowej, gazowana czy nie. Mamy każdy rodzaj wody.

Trudno jest zadowolić wszystkich, ale dzięki dystrybutorowi wody BRITA będziesz mieć wybór. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gorącej wody do przygotowania herbaty, wody niegazowanej do ugaszenia pragnienia czy wody z gazem do przygotowania napoju z dodatkami – mamy odpowiednie urządzenie dla Ciebie i Twojej firmy. Nasze filtry zapewnią doskonały smak za każdym razem, bez względu na rodzaj wody.

Wasserspender gekühlt

Temperatura: od lodowato zimnej po gorącą!

Woda schłodzona w upalne letnie dni lub rozgrzewająca filiżanka herbaty zimą. Lub po prostu woda w komfortowej temperaturze pokojowej. Sam decydujesz, jaką temperaturę ma dostarczyć Twój dyspenser do wody. W zależności od modelu oferujemy różne kombinacje oferowanej wody. Za każdym razem dzieje się to za jednym przyciśnięciem guzika.

Wasserspender Kohlensäure

Woda gazowana: bąbelkowe orzeźwienie.

Woda gazowana staje się coraz bardziej popularna – nie tylko w barach i restauracjach, ale także w miejscu pracy. Nasze dyspensery do wody serwują świeżą gazowaną przefiltrowaną wodę o różnym poziomie nasycenia dwutlenkiem węgla – dostosowanym do Twoich potrzeb.

Wasserspender mit heißem Wasser

Zimna, gorąca, gazowana... Wszystko w jednym urządzeniu.

Naszym flagowym, a jednocześnie najbardziej wszechstronnym modelem dyspensera jest BRITA Extra C-Tap. Dostarcza gorącą lub schłodzoną wodę, zarówno gazowaną, jak i niegazowaną, za naciśnięciem jednego przycisku. Idealny do firmowych kuchni, sal konferencyjnych czy bufetów śniadaniowych w hotelach.

Birgit Kohler - sommelière wody w firmie BRITA

Birgit Kohler, Wasser-Sommelière bei BRITA

Woda to najbardziej życiodajny i nasycony emocjami produkt spożywczy na świecie. Ma intrygujący wachlarz różnych smaków.

Kobieta w biurze pijąca wodę

Zadbaj o najlepszy smak wody

Tak, woda również ma smak! Na potrzeby naszych dyspenserów do wody stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju filtr do wody, który zapewnia optymalny smak wody: BRITA CLARITY Taste.

Wszystkie nasze dyspensery zostają wyposażone w filtr CLARITY Taste. To właśnie on zapewnia wyjątkowy smak oraz stałą wysoką jakość każdego litra wody.

BRITA Filtertechnik für Wasserspender

Technologia filtracji BRITA - gwarant czystej przyjemności

My w firmie BRITA nie bez powodu uważamy się za ekspertów w dziedzinie filtracji wody. Pierwszy konsumencki filtr do wody stworzony przez założyciela firmy – Heinza Hankammera – pojawił się na rynku w roku 1966. Nasze profesjonalne filtry są wysoko cenione w swojej branży. Nasza wiedza ekspercka została również wykorzystana podczas tworzenia filtrów używanych w dyspenserach BRITA.

  • Filtrujemy niepożądane substancje mające wpływ na smak i zapach wody takie jak chlor, zanieczyszczenia organiczne lub metale występujące w wodzie
  • Usuwamy zanieczyszczenia mechaniczne
  • Optymalizujemy wodę, aby uzyskać jak najwyższe parametry podczas przygotowania napojów gorących takich jak kawa i herbata.

Skontaktuj się z nami

* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Więcej informacji na temat ochrony danych.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje