Wiele plastikowych butelek jednorazowego użytku

Podejmij właściwą decyzję

Pomoc w realizacji celów zrównoważonego rozwoju

Nasze dyspensery do wody BRITA przyczyniają się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla aż o 86%, w porównaniu do butelek z jednorazowego plastiku.

Podejmujemy działania przeciwdziałające pogłębiającemu się kryzysowi klimatycznemu. Przeanalizowaliśmy wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy naszych dystrybutorów wody, aby zrozumieć wpływ ich produkcji i funkcjonowania na środowisko. Jesteśmy dumni z tej inicjatywy, ale to dopiero pierwszy krok. Będziemy kontynuować działania, których celem jest dalsze ograniczenie naszego wpływu na środowisko.

Dystrybutor wody BRITA VIVREAU

Dyspenser do wody BRITA pomoże zmniejszyć ślad węglowy Twojej organizacji

Nadrzędnym celem przy projektowaniu dystrybutorów BRITA zawsze była maksymalizacja efektywności energetycznej. Jesteśmy dumni z faktu, że starannie dobieramy dostawców i materiały z myślą o zrównoważonym rozwoju.
Nasze dystrybutory wyposażone są w naturalny czynnik chłodniczy o minimalnym wpływie na środowisko dzięki czemu nie niszczą cennej warstwy ozonowej. Dodatkową zaletą jest minimalizacja zużycia energii, czyli oszczędność pieniędzy. 

Zapoznaj się z naszą ofertą dyspenserów do wody

Zarys wieloryba na plaży

Ograniczaj plastikowe odpady

Dystrybutory wody BRITA znacznie zmniejszają ilość odpadów wytwarzanych przez Twoją organizację – jak również eliminują negatywny wpływ produkcji i transportu wody butelkowanej na środowisko naturalne.

Czy wiesz, że...

Ponad 4 miliardy plastikowych butelek wody rocznie zostaje zastąpionych przez filtrowaną wodę BRITA.

To wystarczy, by okrążyć równik 35 razy. 

Markus Hankammer, dyrektor generalny BRITA Group

Zdjęcie Markusa Hankammera

Zmienianie sposobu, w jaki ludzie piją wodę, jest moją pasją i wspólną wizją naszej firmy. Jako globalna rodzina BRITA jesteśmy zdeterminowani, aby uczynić nasz świat nieco lepszym, z mniejszą ilością plastikowych odpadów, mniejszymi emisjami i, po prostu, z większą odpowiedzialnością.

Dwie butelki BRITA Twist

Zmniejszenie emisji

Przechodząc na jeden z naszych dyspenserów do wody, możesz zaoszczędzić 1,3 tony CO₂ rocznie (przy rocznym zużyciu wody wynoszącym 10 000 litrów).

Płetwa wieloryba

Chroń nasze oceany

Jeśli 100 osób będzie codziennie wypijać około 1 litra przefiltrowanej wody z dyspensera BRITA zamiast wody butelkowanej, pozwoli to zmniejszyć ilość odpadów plastikowych o 506 kg rocznie – to tyle, ile waży nowo narodzony pływacz szary!

BRITA VIVREAU C-Shape

Działaj proekologicznie i oszczędzaj pieniądze

Ekologiczne rozwiązania są często postrzegane jako bardziej kosztowne, ale nie zawsze tak jest. Nasze dyspensery są trwałe oraz posiadają wymienne elementy i technologię filtracji, aby zapobiec awariom.

Wkład w ochronę naszej planety

Wprowadzamy wskaźniki KPI do pomiaru zarówno wpływu naszych produktów, jak i śladu węglowego naszej firmy. Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj ten film.

Brita Video Placeholder

Zrezygnuj z plastiku i ciesz się lepszym samopoczuciem

Zamień wodę butelkowaną na dystrybutor podłączony do wody z wodociągu i zmniejsz emisję dwutlenku węgla o 86%. Łatwy dostęp do smacznej wody to zachęta do jej picia, co pozytywnie wpływa na wzrost wydajności pracy i zadowolenie pracownika. A to tylko jedna z korzyści używania dyspensera BRITA.

Dwoje ludzi siedzących w biurze

Pobierz naszą broszurę, aby dowiedzieć się więcej o naszym wpływie na środowisko.

Obraz przedstawiający niebiesko-zieloną broszurę

Twoje ekologiczne rozwiązanie w zakresie wody

(PDF, 4,22 MB)
Pobierz teraz

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju

Skontaktuj się w sprawie dystrybutora wody
* Pola obowiązkowe
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Sprawdź wprowadzone informacje
Pozostało znaków:
Nie można używać symboli < > @ % * # | _ [ ] ~ { } ( ) ani kombinacji „www.” oraz „://”.

Więcej informacji na temat ochrony danych.

Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku i kliknij opcję Prześlij.

Sprawdź wprowadzone informacje