BRITA zwroty i recykling ręka roślina

Recykling filtrów BRITA

Przyjazne dla środowiska

Uwrażliwienie na środowisko, rozsądne wykorzystywanie zasobów naturalnych i ograniczanie śmieci to fundament naszej działalności i naszych produktów. W 1992 r. byliśmy pierwszą firmą w naszej branży, która wprowadziła program recyklingu zużytych wkładów filtracyjnych. Obecnie dzięki wyrafinowanemu procesowi możemy zapewnić, że wszystkie wkłady BRITA są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane. Sercem całego przedsięwzięcia jest nasz własny system regeneracji obejmujący oczyszczalnię ścieków przy fabryce w Taunusstein w Niemczech, gdzie mieści się nasza siedziba. Wesprzyj wysiłki na rzecz ochrony naszej planety: oddaj zużyte wkłady do recyklingu!

Potrzebujemy Twojej zgody

Tę zawartość dostarcza Google Maps. Aktywowanie tej zawartości umożliwia przetwarzanie danych osobowych i instalowanie plików cookie.

Lokalizator sklepów BRITA

Wyszukaj punktów sprzedaży, w których znajdują się pojemniki na zużyte wkłady:

Wyszukiwanie...
Przepraszamy. Nie znaleźliśmy żadnych sprzedawców w okolicy. Spróbuj ponownie wpisując inny kod pocztowy lub miejscowość.

Kontakt

Klienci indywidualni: Pytania na temat recyklingu i zwrotu zużytych wkładów BRITA? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: +48 22 721 24 40

Pon-pt w godz. 09:00 - 16:00

Klienci biznesowi: Posiadają Państwo rozwiązania BRITA Professional i mają pytania na temat recyklingu i zwrotu zużytych wkładów BRITA? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: +48 22 721 24 40

Pon-pt w godz. 09:00 - 16:00

Lub kontaktu online
Napisz do nas
  • Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące recyklingu wkładów.