BRITA zwroty i recykling ręka roślina

Recykling filtrów BRITA

Przyjazne dla środowiska

Uwrażliwienie na środowisko, rozsądne wykorzystywanie zasobów naturalnych i ograniczanie śmieci to fundament naszej działalności i naszych produktów. W 1992 r. byliśmy pierwszą firmą w naszej branży, która wprowadziła program recyklingu zużytych wkładów filtracyjnych. Obecnie dzięki wyrafinowanemu procesowi możemy zapewnić, że wszystkie wkłady BRITA są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane. Sercem całego przedsięwzięcia jest nasz własny system regeneracji obejmujący oczyszczalnię ścieków przy fabryce w Taunusstein w Niemczech, gdzie mieści się nasza siedziba. Wesprzyj wysiłki na rzecz ochrony naszej planety: oddaj zużyte wkłady do recyklingu!

Liczy się nawet najmniejszy gest

Zużyte wkłady filtracyjne można oddawać do recyklingu na wiele sposobów, które mogą się różnić w zależności od kraju. Aby uzyskać informacje, jak zwrócić wkłady do recyklingu w Twoim regionie, zalecamy kontakt z lokalną infolinią BRITA. W wielu krajach, gdzie sprzedajemy rozwiązania BRITA Professional, oferujemy usługę odbioru zużytych wkładów przy okazji dostawy nowych. Prosimy o kontakt z lokalnym działem obsługi klienta BRITA Professional, aby dowiedzieć się, jakie usługi są dostępne w Państwa okolicy.

Oprócz recyklingu zużytych wkładów BRITA podejmuje dodatkowe działania na rzecz ochrony przyrody z myślą o przyszłych pokoleniach. Nasz program odpowiedzialności korporacyjnej o nazwie „Balance the Impact” to tylko jedna z inicjatyw, za pomocą których aktywnie dążymy do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz zmniejszenia naszego wpływu na środowisko naturalne.

Kontakt

Klienci indywidualni: Pytania na temat recyklingu i zwrotu zużytych wkładów BRITA? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: +48 22 721 24 40

Pon-pt w godz. 09:00 - 16:00

Klienci biznesowi: Posiadają Państwo rozwiązania BRITA Professional i mają pytania na temat recyklingu i zwrotu zużytych wkładów BRITA? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: +48 22 721 24 40

Pon-pt w godz. 09:00 - 16:00

Lub kontaktu online
Napisz do nas
  • Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące recyklingu wkładów.
BRITA ograniczanie odpadów kobieta w biurze z wodą

Ograniczanie ilości odpadów w pracy

Małe gesty mogą mieć ogromny wpływ. Petra Hutner z Uniwersytetu Augsburskiego dzieli się cennymi wskazówkami dotyczącymi zmiany podejścia do kwestii ograniczania ilości odpadów.

Przeczytaj nasz wywiad!