BRITA professional szkolenia

Szkolenia

Nasi specjaliści w roli trenerów

Zdobądź dogłębną wiedzę na temat instalowania systemów i filtrowania wody podczas spersonalizowanych szkoleń BRITA Professional.

Filtry do wody BRITA Professional to innowacyjne produkty obejmujące skomplikowane i wieloaspektowe procesy. W związku z tym warto poznać optymalne sposoby ich instalacji dla Państwa klientów. Ponadto, niezwykle istotne jest zrozumienie wszystkich zagadnień związanych z filtrowaniem wody, od poznania jej składu po działanie urządzeń kuchennych. Mając to na uwadze, oferujemy naszym klientom kompleksowe szkolenia dotyczące wszystkich aspektów filtrowania wody. Oprócz dzielenia się wiedzą na temat wody, będziemy przekazywać informacje dotyczące naszych produktów, łącznie z omówieniem zasad ich działania i wskazówek instalacyjnych.

Zapraszamy na szkolenia! Szkolenia prowadzimy w centrum Waterama na terenie naszej siedziby w Taunusstein w Niemczech lub w Państwa firmie. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z Państwa dyrektorem ds. sprzedaży lub działem obsługi klienta BRITA Professional.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta BRITA Professional jeszcze dziś!

Telefon: +48 22 721 24 40

Pon-pt w godz. 09:00 - 16:00

  • Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące szkoleń.