Newsletter

Informacja nt. bezpieczeństwa saturatorów BRITA sodaTRIO i BRITA sodaTRIO pro

Informacja nt. bezpieczeństwa

Drodzy Klienci, 

jako firma rodzinna, traktujemy bezpieczeństwo naszych Klientów priorytetowo. Kierując się profilaktyką i ochroną Konsumenta, informujemy o ryzyku związanym z plastikowym łącznikiem przymocowanym do górnej części pojemnika ochronnego saturatorów „sodaTRIO” i „sodaTRIO pro”.

W ramach stale prowadzonego monitoringu zwróciliśmy uwagę, że w pewnych okolicznościach element z tworzywa sztucznego znajdujący się na górze zbiornika ochronnego może nie wytrzymać ciśnienia powstałego podczas napełniania gazem uszkodzonej szklanej butelki. Może to doprowadzić do skaleczenia odłamkami szkła.

Z uwagi na powyższe, zdecydowanie radzimy naszym Klientom zaprzestanie korzystania ze szklanych butelek saturatorów „sodaTRIO” i „sodaTRIO pro”! Do czasu wymiany urządzenia należy używać wyłącznie kombinacji saturatora do wody i butelki ze stali nierdzewnej (dołączonej do zestawu startowego). 

Korzystanie z saturatorów „sodaTRIO” i „sodaTRIO pro” ze stalową butelką jest bezpieczne i można ich używać bez obaw. W ramach przeprosin za niedogodności, chcielibyśmy wysłać naszym Klientom dodatkową, bezpłatną butelkę ze stali nierdzewnej o pojemności 1 litra. Opcjonalnie, proponujemy zwrot urządzenia z pełną refundacją kosztów. 
Niniejsza informacja nt. bezpieczeństwa dotyczy wersji produktu w kolorach „biały”, „czarny” i „stal nierdzewna”.

BRITA sodaTRIO i BRITA sodaTRIO pro

BRITA sodaTRIO water sparkling maker black

Wnikliwą analizę rozpoczęliśmy natychmiast po tym, gdy dowiedzieliśmy się o problemie. W tej chwili szczegółowo diagnozujemy jego przyczynę i podejmujemy adekwatne działania.

W kwestii indywidualnych przypadków prosimy o kontakt z Obsługą Klienta BRITA:

Telefon: 048 22 721 24 24

E-mail: bok@brita.net

Dział Obsługi Klienta BRITA czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00.

Bardzo nam przykro z powodu niedogodności spowodowanych zaistniałą sytuacją.  

Twój Zespół BRITA-Team