197-2022-Landingpage---grafiki-04-header_mobile

W domu, na spotkaniu, po drodze, rano i wieczorem. Woda jest zawsze obecna w naszym życiu. Przekonaj się, że karafki i butelki BRITA pomogą Ci na każdym kroku!

Produkty BRITA

Woda jest z nami na co dzień i ta myśl napędza BRITA, by innowacyjne i wygodne produkty pomagały nam dbać o nawodnienie w sposób przyjazny środowisku. To tym ważniejsze, kiedy każdej minuty na świecie produkuje się aż milion plastikowych butelek.

Stylowa i ekologiczna

Poznaj nowy wariant karafki filtrującej BRITA. Jej ponadczasowy kształt sprawi, że będzie się znakomicie prezentować na każdym stole i w każdej aranżacji.

Liczy się każda kropla

  • Karafka filtrująca BRITA może stanowić uzupełnienie domowego wystroju lub źródło wody podczas biznesowego spotkania.
  • Minimalistyczne wzornictwo i nowoczesny design sprawiają, że przefiltrowanej wody nie musisz już nigdzie przelewać.

  • Dołączony do kafarki BRITA wkład jest w stanie przefiltrować do 150 litrów wody. To o ponad 100 plastikowych śmieci mniej.
  • Filtr MicroDisc zapewnia czystszą wodę o świeżym smaku. Filtruje chlor i inne substancje negatywnie wpływające na smak, przepuszczając wartościowe minerały.

Wszystko pod kontrolą

Obserwując wskaźnik wymiany filtra, będziesz wiedzieć, kiedy sięgnąć po nowy filtr, a zużyty oddać do recyclingu. Nie musisz nic zaznaczać w kalendarzu, po prostu to zobaczysz!

Karafka biało-grafitowa

Wymienny filtr MicroDisc wystarcza nawet na 4 tygodnie filtrowania czystej i smacznej wody do picia.

Karafka filtrujące czarna

Minimalistyczny design i wyjątkowy kolor sprawią, że karafka stanie się ozdobą każdego stołu. Zarówno w domu i biurze.

Miej zawsze przy sobie - butelki z filtrem

Czy wiesz, że powinniśmy pić nawet 3 litry wody dziennie? Jedna butelka 1,5 l waży ok. 30 gramów, a więc dbając o swój organizm produkujesz ponad 20 kg odpadów rocznie. Oszczędź sobie plastiku i zadbaj nie tylko o siebie!

Butelki filtrujące

Niekwestionowana klasyka gatunku. Pojemność 0,6 litra jest optymalna, by mieć ją ze sobą w każdej sytuacji.

Butelki filtrujące Active

Rower? Bieganie? Elastyczne tworzywo znacznie ułatwia picie podczas aktywności!

Warto dla siebie, warto dla świata!

  • Butelki BRITA wykonano bez wykorzystania szkodliwego dla środowiska i człowieka Bisfenolu A (BPA).
  • Węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych filtruje chlor oraz niektóre zanieczyszczenia w postaci pestycydów czy herbicydów.

  • Cenne minerały, takie jak wapń czy magnez pozostają w wodzie, by zasilać Twoje ciało.
  • Butelki wykonano z materiałów przyjaznych dla środowiska, a zużyty filtr można oddać do recyklingu.

Smaczna i czysta woda na okrągło!

Wykonany ze sprasowanego węgla aktywnego, który powstał z łupin orzecha kokosowego filtr BRITA MicroDisc sprawi, że czysta woda o naturalnym smaku będzie zawsze przy Tobie.

Filtrują tylko zanieczyszczenia

Obecny w filtrze węgiel aktywny sprawia, że chlor i inne zanieczyszczenia zniekształcające smak oraz niektóre pestycydy, herbicydy i hormony zostają odfiltrowane, a wartościowe magnez i wapń pozostają w wodzie.

Ograniczają plastikowe odpady

Wyobraź sobie, że jeden taki filtr to ekwiwalent 100 plastikowych butelek o pojemności 1,5 l, a więc oszczędzasz aż 5 kg plastiku.

Pasują do butelek i karafek

Naszym celem jest upraszczać życie, dlatego filtrów MicroDisc możesz używać w stylowych karafkach i praktycznych butelkach filtrujących BRITA.

Daj filtrom nowe życie

Wybierając BRITA, wybierasz dobro naszej planety, która przecież stanowi dom dla nas wszystkich. Nie tylko oszczędzasz plastik, ale przyczyniasz się do wspierania szlachetnych inicjatyw, jak akcja „Filtrujemy dla Bałtyku”.
Dziś chcemy skupić się na naszych własnych produktach. Nie chcemy, by lądowały w śmieciach i zanieczyszczał środowisko. Dlatego uruchomiliśmy specjalny program zbiórki zużytych wkładów BRITA, by poddać je recyclingowi i zapewnić im zupełnie nowe życie, być może w Twoim domu. Tym bardziej, że wysyłając nam zużyte filtry, my przyślemy Ci zupełnie nowy!

Więcej

Potrzebujemy Twojej zgody

Tę zawartość dostarcza Google Maps. Aktywowanie tej zawartości umożliwia przetwarzanie danych osobowych i instalowanie plików cookie.

Wyszukiwanie...
Przepraszamy. Nie znaleźliśmy żadnych sprzedawców w okolicy. Spróbuj ponownie wpisując inny kod pocztowy lub miejscowość.