WIDEO

Poznaj lepiej Britkę i wspólnie z nią zwiedź jej dom oraz okolicę dowiadując się, dlaczego warto filtrować dla Bałtyku.

Filmy przygotowane są w dwóch kategoriach wiekowych – Britka prosiła, abyśmy przekazali, żeby puszczać wersję filmu dopasowaną do wieku, bo każdemu dziecku ma coś specjalnego do powiedzenia.

Większość z niego leży w morzach i oceanach…I będzie tam leżała jeszcze kilkaset lat. Nie pozbędziemy się go już. Ale możemy pomyśleć o przyszłości i zadbać o to, żeby używać mniej plastiku. O tym jest właśnie program edukacyjny BRITA – Filtrujemy dla Bałtyku!


Akcja skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym, ponieważ wierzymy, że jeśli naprawdę ma się coś zmienić – to trzeba zacząć edukację od najmłodszych lat. Ufamy we wrażliwość, empatię i otwartość dzieci. Chcemy im pokazać, jak ogromny wpływ na świat mają ich codzienne wybory i zachowania.

Animacja

Powinni zobaczyć ją wszyscy! Zapraszamy do posłuchania baśni prosto z bałtyckich głębin!

Filmy o życiu Britki - klasy 1-3

Britka zaprasza Was do siebie – obiecujemy, że będziecie się dobrze bawić

Film o życiu Britki - klasy 4-8

Materiał przygotowany przez pracowników Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Animacja - dedykowana dla klas 1-3, ale ją powinni zobaczyć wszyscy!

Zapraszamy do posłuchania baśni prosto z bałtyckich głębin! Britka opowie Wam historię o foczce, która spotkała na swojej drodze złowrogie „cosie”, ale na szczęście wyszła z tej historii cało!

Film o życiu Britki dedykowany klasom 1-3.

Britka zaprasza Was do siebie – obiecujemy, że będziecie się dobrze bawić w foczym towarzystwie, poznacie jej przyjaciół i zobaczycie, jak radzi sobie na co dzień w swoim domu, Bałtyku.

Brita Video Placeholder

Film o życiu Britki dedykowany klasom 4-8.

Britka zaprasza na domówkę – nie przegapcie tej imprezy, czekają na Was niezłe foczki! Dodatkowo Britka rzuci Wam wyzwanie, a na zwycięzców czeka bałtycki śledź.

Brita Video Placeholder