MATERIAŁY EDUKACYJNE

Mieszkańcy Bałtyku są w ogromnym niebezpieczeństwie – tak, jak mieszkańcy wszystkich mórz i oceanów na całym świecie. Musimy zacząć działać, aby ich uratować. Im wcześniej dzieci będą zdawać sobie sprawę z tego, tym lepiej.

Powinniśmy uczyć je od najmłodszych lat, jak dbać o zwierzęta i o środowisko. Dlatego ekipa z Bałtyku, czyli Britka, Ewa i Dorian opowiedzą dzieciom, jak plastik wpływa na zwierzęta i jak można je przed nim ratować.

Przygotowaliśmy kolejną serię materiałów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i nauczycieli ze szkół podstawowych – znajdziecie je poniżej, razem z materiałami z pierwszej edycji programu. Jednak tym razem mamy też coś ekstra dla rodziców!

Poprzednio przygotowaliśmy dla Was kilka prostych zadań ekologicznych, a tym razem mamy dla Was cały set inspiracji do edukacyjno-ekologicznych zabaw w domu! Nie musisz nic drukować, nie musisz nic kupować – wystarczy Wam odrobina chęci, czasu, to, co macie w domu i wyobraźnia. Miłej zabawy!

DLA NAUCZYCIELA

Materiały dedykowane są dla nauczycieli wszystkich klas szkoły podstawowej, dla dzieci z klas 1-3 i młodzieży z klas 4-8. W materiałach znajdziesz NOWE:

  • gotowe scenariusze lekcji wraz z kartami pracy, 
  • certyfikat dla ucznia,
  • plakat informacyjny.
POBIERZ
Materialy dla ucznia_488x768

DLA RODZICA

Materiały dla rodzica są dedykowane dla dzieci z klas 1-3 i klas 4-8. W materiałach znajdziesz NOWE

  • set inspiracji do zabaw ekologiczno-edukacyjnych dla całej rodziny, do wykorzystania w domu
POBIERZ