Wybierz swój styl

Wybierz butelkę z filtrem BRITA!

Wybierz swój styl! Zdecyduj czy jesteś - Fill VITAL czy Go Active!

Każdy z nas jest inny, każdy ma inny styl życia. Ale łączy nas jedno: dbamy o siebie, jednocześnie dbając o  środowisko. Zacznij od małych kroków – postaw na proste rozwiązania i bądź konsekwentny w tym co robisz. Poznaj nasze butelki z filtrem BRITA i zdecyduj, która pasuje do Ciebie!

Cenię spokój i równowagę - Fill VITAL!

Jeśli wolisz spokój, harmonię i równowagę, uwielbiasz jogę i medytacje, cenisz stylowe dodatki – wybierz butelkę z filtrem BRITA VITAL! Butelka jest wykonana z wytrzymałego, przejrzystego materiału bez  BPA.. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu masz dostęp do smacznej, filtrowanej wody w dowolnym miejscu i czasie: w biurze, na uczelni, na sali treningowej, podczas ćwiczeń w domu, czy podczas spaceru. Dostępna jest w 3 kolorach: różowym, limonkowym i niebieskim.

  

Rozpiera mnie energia i jestem w ciągłym ruchu - Go ACTIVE!

Jesteś w ciągłym ruchu, rozpiera Cię energia, uwielbiasz aktywnie spędzać czas – wybierz butelkę z filtrem BRITA ACTIVE! Butelka jest wykonana z miękkiego, wytrzymałego tworzywa, wolnego od BPA.. Możesz ścisnąć butelkę podczas picia, co sprawia że możesz z niej pić szybko i komfortowo. To ważne przy większym wysiłku fizycznym, gdy jesteś naprawdę spragniony.  Dzięki butelce z filtrem masz dostęp do świeżej, filtrowanej wody w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz swój ulubiony kolor  różowy, limonkowy lub  niebieski.

  

Dlaczego warto mieć butelkę z filtrem BRITA?

Czystsza woda gdziekolwiek jesteś!

Butelka z filtrem BRITA to świetny sposób na dbanie o nawodnienie, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy mieć pod ręką kran, by móc napełnić butelkę i cieszyć się filtrowaną wodą BRITA niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wychodząc z domu, zabierz butelkę filtrującą do torebki, rowerowego koszyka czy plecaka na siłownię i zapomnij o kupowaniu wody za każdym razem, kiedy poczujesz pragnienie.

Ograniczenie plastikowych odpadów!

Zastanawiałeś się kiedyś jak ograniczyć ilość plastikowych odpadów? Odpowiedź jest prosta - wybierz butelkę filtrującą BRITA, która jest wielokrotnego użytku.  Nasze butelki są wykonane z innowacyjnego, wytrzymałego materiału (BPA free) - mogą Ci towarzyszyć wszędzie i przez długi czas. Jest to również niezwykle ekonomiczne rozwiązanie – tylko kilkanaście groszy  za 1 litr wody!  To takie proste! Lepiej dla Ciebie – lepiej dla środowiska!

Lepszy smak wody

Butelka filtrująca wyposażona jest w filtr MicroDisc, który jest wykonany z węgla aktywnego, powstałego z łupin kokosowych. Dysk efektywnie redukuje chlor oraz inne substancje, niekorzystnie wpływające na smak wody, równocześnie pozostawiając w niej cenne minerały takie jak np. wapń i magnez.

Nawodnienie organizmu

Dbaj o regularne nawodnienie organizmu. Picie odpowiedniej ilości wody jest podstawą zdrowego funkcjonowania organizmu. Osoba dorosła traci przeciętnie 1,5-2 litry wody dziennie poprzez procesy oddychania, trawienia i pocenia się. Dzieje się tak nawet podczas braku aktywności fizycznej. Ta ilość utraconej wody musi zostać uzupełniona. Dzięki technologii MicroDisc wykorzystywanej w butelkach z filtrem BRITA, filtrujesz wodę podczas picia. Nasze butelki filtrujące mają pojemność 0,6 litra.

Jak dbać o butelkę z filtrem BRITA?

1. Myj butelkę regularnie

Czy wiesz, że naszą butelkę filtrująca można myć w zmywarce? Rób to przynajmniej raz w miesiącu , pozwoli Ci to się cieszyć naszym produktem dłużej. Pamiętaj o wyparzeniu filtra MicroDisc przynajmniej raz na tydzień. Jak to zrobić? Wyjmij filtr, wrzuć go do szklanki i zalej wrzątkiem. Odczekaj chwilę i ponownie zainstaluj filtr w butelce.


2. Pamiętaj o wymianie filtra!

Pamiętaj o co miesięcznej wymianie filtra – MicroDisc. Podczas każdej wymiany umyj dobrze butelkę, a filtr wymienny przed użyciem zanurz w szklance z zimną wodą. Pozwoli to na aktywację wkładu filtrującego oraz oczyszczenie go z drobinek węgla aktywnego.


3. Codziennie napełniaj butelkę świeżą wodą

Nie przetrzymuj wody w butelce przez kilka dni. Aby woda zawsze była smaczna i bezpieczna  codziennie napełnij ją świeżą wodą.