BRITA – pomysł na święta!

Szukasz pomysłu na nadchodzące święta? Przygotowaliśmy dla Was mini poradnik, który pomoże Ci wybrać prezent od BRITA dla swoich najbliższych. Ciesz się tym magicznym czasem i spraw radość tym, których kochasz – dbając jednocześnie o środowisko!

Coś dla aktywnych!

Butelka z filtrem BRITA Active to nieodłączny towarzysz aktywnych osób. Filtruję wodę kranową na bieżąco i pomaga nawadniać organizm. A do tego pozwala dbać o środowisko! Czystsza woda na życzenie!

Coś dla wymagających!

Wygodne nalewanie, duża pojemność, automatyczna klapka wlewu – dzbanek filtrujący Elemaris pozwoli spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób. Wyposażony we wskaźnik Meter, który przypomni o wymianie wkładu MAXTRA+. Ciesz się czystszą i świeżą wodą od BRITA!

Coś dla miłośników slow life!

Butelka filtrująca BRITA – wygodna i pojemna butelka, która pomoże Ci w ograniczeniu zużycia jednorazowych plastików. Przezroczysta, wykona z materiałów wysokiej jakości, BPA free. Zmieści się do każdej torby czy plecaka. Zapewni Ci świeżą, czystszą wodę, pozostawiając cenne minerały.

Coś dla miłośników stylu oraz gorącej herbaty?

Minimlistyczny design i dwa modne kolory: szary i niebieski. Oto dzbanek z filtrem BRITA Style dostępny w dwóch pojemnościach: 2,4 l (model lodówkowy) oraz 3,6 l (model XL). Wykonany z wysokiej jakośi materiałów, z praktyczną uchylną klapką i systemem Perfect Fit – który zapewni najbardziej optymalną filtracje. Wybierz do tego dzbanka wkład MAXTRA+ Hard Water Expert, który pozwoli wydobyć aromat z herbaty i będziesz mógł cieszyć się głębią smaku.

Coś dla miłośników szotów witaminowych!

Dzbanek Marella – to pomocnik wszystkich  miłośników przygód kulinarnych, może też się przydać do przygotowywania zdrowych szotów witaminowych! Jego klasyczny styl sprawia, że odnajdzie się w każdej kuchni. Wyposażony w filtr MAXTRA+ Pure Performance – zredukuje zanieczyszczenia takie jak: chlor i metale, poprawi smak wody.

Coś dla ceniących sobie prostotę!

Dzbanek Aluna – ze zdejmowaną pokrywą i wskaźnikiem zużycia filtra. Prosty i lekki, ale nie straszne mu zanieczyszczenia z wód wodociągowych. W zestawie posiada wkład MAXTRA+ Pure Performance – który jest dedykowany dla miłośników spożywania wody na zimno. Pasują do niego wszystkie wkłady MAXTRA+ - wybór należy do Ciebie!

Coś dla dbających o nawodnienie!

Szukasz prezentu dla kogoś, kto lubi dbać o swoje zdrowie? Wybierz karafkę z filtrem BRITA! Stylowa i elegancka, dostępna w kolorze białym, z elementami szarości. Wyposażona w wskaźnik, który nie pozwoli zapomnieć o wymianie filtra MicroDisc. Zapewni Ci świeżą, czystszą wodę, pozostawiając cenne minerały.

Coś dla wiecznie spragnionych!

Mamy na to rozwiązanie! Wybierz dystrybutor wody Flow, o pojemności 8,2l lub BRITA OnTap – nakranowy filtr do wody o wydajności 600l. Jaka jest różnica między tymi produktami?

BRITA Flow jest kompatybilny z wkładami MAXTRA+. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać odpowiedni wkład, spełniających Twoje oczekiwania. MAXTRA+ Hard Water Expert – dla miłośników picia kawy i herbaty, zredukuje kamień i zanieczyszczenia. MAXTRA+ Pure Performance – dla miłośników picia wody na zimno, zredukuje chlor, herbicydy i pestycydy*.

BRITA OnTap, który jest montowany na kranie. Posiada trzy strumienie wody – filtrowana, niefiltrowana, niefiltrowana prysznicowa. Filtr On Tap HF redukuje metale, bakterie (99,99*), mikroplastik, zanieczyszczenia. Poprawia smak wody.

*O ile występują w wodzie kranowej

BRITA to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa. Nasze produkty posiadają atest PZH. Udanych prezentów!