FilterManager

Wyjątkowo prosta kontrola wymiany filtrów

Pobierz bezpłatnie aplikację Professional FilterManager firmy BRITA. Będziesz otrzymywać automatyczne powiadomienia o każdej zbliżającej się wymianie filtra – bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Na smartfon i tablet.

Zeskanuj kod tutaj i pobierz aplikację:

Z naszą aplikacją nigdy więcej nie zapomnisz o wymianie filtra!

Regularne wymiany wkładu filtracyjnego przynoszą następujące korzyści:

  • Niezmiennie najwyższa jakość wody – gwarancja najlepszego smaku i wyglądu napojów oraz potraw
  • Dłuższa żywotność urządzeń dzięki niezawodnej ochronie
  • Wyraźna redukcja kosztów utrzymania

Innowacyjna aplikacja FilterManager firmy BRITA zapewnia klientom najwyższą wygodę i komfort planowania. Aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wymianach wkładów filtracyjnych PURITY i PURITY C, wystarczy zainstalować nową aplikację, z którą już nigdy nie przegapisz wymiany filtra.

Przypomnienia można ustawić w niezwykle wygodny sposób:
Po zakończeniu instalacji aplikacji należy zeskanować kod QR Code każdego z montowanego filtra, a następnie określić częstotliwość wymiany i lokalizację filtra. Możliwe jest także skonfigurowanie powiadomień w systemie push przez e-mail oraz kalendarz. Funkcja kalendarza zapewnia przegląd wszystkich zbliżających się terminów wymiany.

Korzyści wydają się oczywiste: narzędzie umożliwia centralne monitorowanie wszystkich miejsc instalacji i stanowi gwarancję regularnej wymiany filtrów.

Usługa jest dostępna bezpłatnie na smartfon i tablet, a obsługa aplikacji jest wyjątkowo intuicyjna. Aplikacja może zostać pobrana za pośrednictwem kodu QR Code na wkładzie filtracyjnym lub ze sklepów App Store i Google Play. Została zoptymalizowana pod kątem systemów iOS i Android.

 


 

Kontakt

Zapraszamy do korzystania z naszych szkoleń oraz do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań. 

 

BRITA Polska Sp. z o.o.
Ołtarzew, ul. Domaniewska 6
05-850 Ożarów Mazowiecki
Tel.: + 48 (22) 721 24 40
Fax: + 48 (22) 721 24 49