Siedziba główna firmy BRITA Professional w Taunusstein

BRITA Professional

BRITA Professional - Twój partner w indywidualnej optymalizacji wody

BRITA Professional

W 1980 r BRITA otworzyła oddział Professional, który zajmuje się filtracją w branży gastronomicznej (HoReCa i Vending).

Celem firmy BRITA Professional jest wyprodukowanie  filtra gwarantującego rozwiązanie każdego problemu związanego z wodą używaną w gastronomii. W ciągu ostatnich kilku lat zaowocowało to stworzeniem gamy produktów PURITY. Nazwa PURITY jest synonimem najwyższego poziomu bezpieczeństwa produktu, łatwej obsługi i optymalnej poprawy jakości wody pitnej do celów spożywczych.

Produkty PURITY to systemy startowe oraz wymienne wkłady filtrujące. Stosowanie filtrów pozwala na ograniczenie kosztów i czasu żmudnego serwisowania wysokiej jakości urządzeń gastronomicznych.  Zmniejszenie ilości jonów odpowiedzialnych za powstawanie kamienia w wodzie oznacza, że nie odkłada się on w urządzeniach. Dzięki temu znacząco wzrasta żywotność urządzeń i maleją koszty. Niepożądane substancje smakowe i zapachowe są usuwane z wody, co umożliwia wydobycie prawdziwego smaku napojów i potraw.

Jeśli chodzi o ekspresy do kawy, urządzenia vendingowe, piekarniki, piece konwekcyjno-parowe oraz zmywarki i dystrybutory wody podłączone do głównego przyłącza wody — na całym świecie klienci z branży gastronomicznej ufają firmie BRITA Professional jako ekspertowi w dziedzinie poprawy jakości wody pitnej.

Kontakt

BRITA Polska Sp. z o.o.
Ołtarzew, ul. Domaniewska 6
PL-05-850 Ożarów Mazowiecki
tel + 48 (0) 22 721 24 40
fax + 48 (0) 22 721 24 49

Do formularza kontaktowego