BRITA Marella niebieski, 2,4 l + 1 wkład

Wybierz widok:

W 2014 r wprowadzamy dwa nowe, modne kolory do  kolekcji filtrów dzbankowych Marella - bambusowy zielony oraz różowy w odcieniu fuksji. W naszej ofercie nadal posiadamy dzbanki Marella w pięciu kolorach: różowy tulipan, pomarańczowy nagietek, zielona mięta, fioletowa lawenda oraz niebieska orchidea. Wszystkie kolorowe elementy filtra dzbankowego, oprócz pokrywki, są przezroczyste, dzięki czemu woda zyskuje lekki blask. Wszystkie modele pięknie się prezentują. Jednocześnie opatentowana technologia filtracji MAXTRA  szybko i łatwo redukuje kamień oraz zanieczyszczenia niekorzystnie wpływające na smak wody pitnej.

 

Technologia filtrowania MAXTRA

 • Unikatowa technologia filtrowania MAXTRA umożliwia redukcję kamienia i substancji pogarszających smak, takich jak chlor. Eliminowane są także metale, takie jak ołów czy miedź, które często występują w domowych instalacjach hydraulicznych. Miękka woda zapewnia lepszy smak kawy i herbaty. Technologia ta chroni także inne urządzenia domowe przed gromadzeniem się w nich kamienia. zapewnia miękką, doskonałą w smaku wodę.
 • Pokrywka z uchylną klapką wlewu wody umożliwia napełnianie dzbanka jedną ręką
 • Elektroniczny wskaźnik BRITA Memo informuje o konieczności wymiany wkładu Wskaźnik BRITA Memo
  Wskaźnik BRITA Memo pomaga delktować się smakiem  wody. Jest to elektroniczne rozwiązanie, które liczy czas od ostatniej wymiany wkładu i informuje o konieczności kolejnej zmiany.
 • Wymiary:
  2,4 litra (1,4 litra filtrowanej wody): 25,6 x 25,8 x 10,4 cm
  Mieści się na drzwiach w lodówce
  3,5 litra (2,0 litra filtrowanej wody): 25,6 x 25,8 x 14,7 cm
 • 1 bezpłatny wkład MAXTRA

Numer artykułu: 100003

Wybór należy do Ciebie:
Załaduj alternatywne...
70,00 zł Rekomendowana cena detaliczna
Wyszukiwanie punktów sprzedaży
Znajdź sklep z produktami BRITA w swojej okolicy