Moje konto

Jakość, bezpieczeństwo i dobra obsługa

Odkryj na nowo smak kawy i herbaty. Popraw swoje samopoczucie. Pamiętaj o odpoczynku. Chroń środowisko naturalne. Ciesz się zdrowiem. Tak wiele korzyści oferuje Ci filtrowana woda BRITA

Nasz organizm w dwóch trzecich składa sie z wody. W związku z tym woda ma ogromny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Chociaż woda kranowa w krajach rozwiniętych jest dobrej jakości, do niektórych zastosowań konieczna jest jej optymalizacja.


Sprawdź twardość wody

Technologia filtracji BRITA redukuje kamień, chlor oraz metale takie jak ołów i miedź. Filtrowanie chroni urządzenia domowe przed osadzaniem sie kamienia, dzięki czemu czajnik lub ekspres do kawy działają dłużej i wydajniej. Z pewnością poczujesz lepszy smak wody oraz przygotowywanych potraw. Filtrowana woda skuteczniej uwalnia naturalne aromaty kawy i herbaty podczas ich parzenia. Dodatkowo na herbacie nie pojawia się tłusty, nieapetyczny osad. Filtrowanie chroni urządzenia domowe przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu czajnik lub ekspres do kawy działają dłużej i wydajniej.



Jakość BRITA

Jakość BRITA przejawia się w wielu aspektach. Starannie dobieramy surowce oraz ich dostawców, kontrolujemy proces tworzenia produktów, ich produkcję i logistykę. Przestrzegamy norm higieny i bezpieczeństwa. Można sprawdzić miejsce wyprodukowania wszystkich produktów dostarczanych do sklepów i do klientów. Jakość jest dla nas wyznacznikiem bezpieczeństwa klientów.

 

Podziel się z nami swoją opinią
Witamy nowych klientów!

Jesteś nowym użytkownikiem systemu filtrującego BRITA. Przy pomocy kodu znajdującego się na ulotce z opakowania zarejestruj się, aby przedłużyć gwarancję. Skorzystaj z linku, aby przejść do strony na której zarejestrujesz swój produkt.

Jeśli nie masz przy sobie wszystkich danych wymaganych do rejestracji, zadzwoń na naszą infolinię.

Tel.: 22 7212440
Pon. - pt. w godz. 09:00 - 17:00
W przypadku połączeń z telefonów stacjonarnych obowiązuje stawka jak za połączenie lokalne (w przypadku połączeń komórkowych stawka zależy od operatora).

 
 
Nasze usługi to coś więcej niż obietnica

Gwarancja BRITA — filtry do wody BRITA mogą być objęte 3-letnią gwarancją.

Części zamienne — istnieje możliwość zamówienia części zamiennych do wszystkich urządzeń filtrujących firmy BRITA.

Recycling zużytych wkładów filtrujących — firma BRITA opatentowała filtry dzbankowe, a od 1992 roku również przetwarza zużyte wkłady filtrujące.

Wyszukiwarka punktów sprzedaży — wyszukaj pobliski sklep.

30-dniowa gwarancja zwrotu — wypróbuj filtr do wody BRITA. W razie niezadowolenia możesz zawrócić produkt.

Infolinia — w przypadku pytań dotyczących produktów lub filtracji zadzwoń do nas.

 

Witamy w osobistej sekcji strony internetowej BRITA! Znajdziesz tutaj informacje o naszej aktualnej ofercie oraz usługach BRITA. Zarejestrowani użytkownicy mogą także czerpać dodatkowe korzyści oraz przeglądać historię swoich zamówień.

 
 
Moje dane

Dane kontaktowe dostępne w każdej chwili.